Zapomenuté
heslo?

Seznamka, která umí najít váš typ

Řiďte se intuicí, vybírejte ze 100 filmových rolí a osobností

Seznamka nové generace. Umí najít lidi s podobným šarmem!


Na Tykadlech se seznámíte snadno

Na Tykadlech lze vyhledávat vhodné protějšky podle typu osobnosti, ale také podle filmové role, do které se hodí svým vzhledem. Cesta k osudové přitažlivosti je u nás díky tomu snadnější než kdekoli jinde. Neztrácejte čas, pojďte se seznámit právě s těmi lidmi, kteří vás přitahují.

Kliknete na Pohodáře, uvidíte pohodáře. Kliknete na Rebelky, uvidíte rebelky. Kliknete na Drsňáky, uvidíte drsňáky. Kliknete na Barbíny ... :) Díky trefným kartám osobností a filmových rolí se můžete seznamovat s novými zajímavými lidmi řízeni svou intuicí.

Video: Jak fungují Tykadla?

Video

Poznávejte nové zajímavé lidi,

seznamujte se zábavným a originálním způsobem

Tykadla: Projekt, za kterým nestojí anonymní chobotnice

Tykadla jsou uskutečněným snem jednoho blázna, který se obklopil dalšími blázny, dostatečně bláznivými na to, aby zplodili novou fotoseznamku pro všechny, kteří věří, že každý typ osobnosti má své charisma.

Na Tykadlech poznáte zajímavé lidi, poklábosíte v chatu, seznámíte se na vážno i nevážno, ale také budete moci vstoupit do největší castingové hry v historii lidstva. Můžete se nechat obsazovat do filmových rolí ostatními uživateli a využít hrávé prostředí k seznámení, flirtu, pozvání na rande, nebo k chatování online. Pokud milujete zábavu a chcete potkat štěstí v lásce, začněte se seznamovat hned teď.

Online chat určený k seznamování, pokec jak má být

Chat na Tykadlech je šitý na míru pro navazování známostí. Můžete chatovat se všemi ve společné místnosti, anebo můžete kdykoli snadno přejít do soukromého chatu a tam napsat všechno, co máte na srdci. Dopisování a chatování je na Tykadlech zcela zdarma, nic vám nebrání najít toho správného parťáka nebo parťačku pro život, ať už jde o vážný vztah, nebo flirt. Nezávazně pokecáte, domluvíte si rande, a s trochou štěstí zažehnete jiskru lásky jako trám. K nalezení toho správného partnera existuje na Tykadlech mnoho cest, zaregistrujte se a využijte nabízených příležitostí.

Nechte zazářit svou osobnost a potykejte si na Tykadlech

Drsňák? Barbína? Profesor? Romantička? Pohodář? Nymfomanka? Vynálezce? Koketa? Na Tykadlech najde každý svůj typ. Je jen na vás, s kým se na Tykadlech seznámíte právě vy a jaká bude vaše role. Pojďte mezi nás, nechte si také narůst Tykadla, a začněte se seznamovat se zajímavými lidmi originálním způsobem.

Právě jsme odstartovali a každý den se přicházejí seznámit noví lidé.
Buďte u toho!

Za celý tým Tykadel

Tykadla vás seznámí s lidmi, kteří se k vám hodí

  1. Poznáte zajímavé lidi zábavným a originálním způsobem.
  2. Vstoupíte do velké castingové hry a můžete se stát hvězdou.
  3. Poznáte, jak vás vidí ostatní, a objevíte své alter ego.
  4. Váš „typ“ bude vzdálený jen na jeden klik.
  5. Vaše osobnost bude hrát hlavní roli.
  6. Budete chatovat, flirtovat, seznamovat se, domlouvat si rande, až najdete svou vysněnou lásku.

Sledujte nás na sociálních sítích